Kurs trekczie z Khenpo Karma Wangyalem od 02.06 do 09.06.2016 r.

 

Dobra okazja dla tych, którzy wcześniej nie mieli okazji otrzymać nauk trekczie, oraz dla chcących pogłębić praktykę przed wrześniowym kursem thogal z Gangtengiem Rinpocze w Polsce.

 

Warunki uczestnictwa:

  • otrzymanie wcześniej inicjacji Kunzang Gyndu,
  • ukończenie min. 10% nyndro Kunzang Gyndu,
  • ukończenie kursu khordo ruszen.

Miejsce kursu:

Lubieszyn k/Szczecina: miejscowość na przejściu granicznym z RFN
położone po niemieckiej stronie, tuż przy granicy; odosobnione, ciche i spokojne. Należy do naszej przyjaciółki w dharmie Dominique van Eick. Jest to posiadłość wiejska w zaciszu z przylegającą ziemią, ale w pobliżu są też sklepy, więc można robić zakupy.

Adres:

Marienhof 12A
1732 Ramin OT Linken, Niemcy

Dojazd:

  • linia 108 autobusu miejskiego w Szczecinie do samej granicy,
  • PKS,
  • własny transport.

Zakwaterowanie:

warunki nieco spartańskie. Osoby które chcą nocować w Szczecinie i mają taką możliwość oczywiście mogą tak zrobić. Jest również możliwość mieszkania we własnym namiocie.

Co wziąć:

śpiwór, karimatę, poduszkę itd. + teksty zwykle używane na kursach Yeshe Khorlo.

Posiłki:

gotujemy sami. Każdy będzie miał dyżur w kuchni. Zorganizujemy to tak, żeby nikt nie tracił kursu i nauk. Dlatego zwracamy się do wszystkich o zrozumienie i o pomoc. Inne wyjście, czyli kuchnia obsługiwana z zewnątrz bardzo podniosłoby koszty całego kursu.

Koszty:

Postaramy się, żeby kurs był po kosztach własnych, żeby nie obciążać Waszego budżetu. Jednak musimy opłacić jedzenie, media oraz dać właściwą ofiarę dla Rinpocze i tłumacza. Poinformujemy Was wkrótce o sugerowanej darowiźnie.

Zgłoszenia:

należy kierować do Piotrka na adres email: trekcho2016@gmail.com

Uwaga:

O wszelkich zmianach organizacyjnych będziemy od razu informowali. Jednak daty pozostaną na pewno takie jak podajemy teraz, ponieważ Khenpo-la nie ma żadnych innych wolnych terminów.


Organizatorzy: Dominique i Kanzen