Rejestracja i opłaty za udział w Drubczenie – Pema Yang Dzong 2013 r.

Yeshe Khorlo

 

DRUBCZEN WADŻRAKILAI

11 – 21 sierpnia 2013 r.

w Pema Yang Dzong,

39130 Blye, France


Drodzy przyjaciele,

Chcemy Wam przedstawić dwa cele związane z naszym wspaniałym odosobnieniem: po pierwsze, chcielibyśmy być dostępni dla wszystkich; po drugie, musimy mieć jak najszybciej do dyspozycji określone środki finansowe. To zasadniczy punkt, który w ogóle stanowi o możliwości urządzenia drubczenu. Z tej przyczyny proponujemy Wam opłaty w systemie progresywnym oraz dwie grupy cenowe. Chcemy podkreślić, że pilnie potrzebujemy „finansowego oddechu”, żeby przeprowadzić niezbędne prace konstrukcyjne w świątyni.

 

 • CENY – GRUPA 1: dla tych z problemami finansowymi, którzy nie są w stanie zapłacić więcej.
 • CENY – GRUPA 2: normalna cena uczestnictwa, dla tych, którzy „nie mają aż takich finansowych kłopotów”.

Bardzo cenimy każdy datek dodany do w/w opłat (byłaby to GRUPA CENOWA 3), a to z tej przyczyny, że przeprowadzenie całego wydarzenia jest dla nas doprawdy wielkim wyzwaniem!

Zostawiamy Wam decyzję co do grupy cenowej; dokonacie wyboru, gdy będziecie robić opłatę.

W cenę wliczony jest Wasz udział w inicjacji, w samym drubczenie, jak również Wasza składka na tsok. Zakwaterowanie i koszt jedzenia liczone są osobno.

 

OPŁATY

 

Płatność Przed 31. stycznia
2013 r.
Przed 30. kwietnia
2013 r.
Przed 30. czerwca
2013 r.
Po 30. czerwca
2013 r.
GRUPA CENOWA 1
(zniżka)
340€ 390€ 430€ 450€
GRUPA CENOWA 2
(normalna)
440€ 490€ 530€ 550€

GRUPA CENOWA 3 (opłata sponsorska) = GRUPA CENOWA 1 lub 2 + datek

Jeśli nie macie możliwości zostać na całości Drubczenu, możecie uczestniczyć przez parę dni.

Opłaty przelewem bankowym:

 

 • BANK: Banque Populaire Bourgogne Franche-Comté à Clairvaux-les-Lacs
 • WŁAŚCICIEL KONTA: Association Yeshe Khorlo – DRUPCHEN
 • IBAN: FR76 1080 7000 1302 3190 6030 374
 • SWIFT: CCBPFRPPDJN

ZAKWATEROWANIE

Na miejscu:

Miejsca na zakwaterowanie na terenie Pema Yang Dzong jest raczej mało: są trzyosobowe pokoje dormitorium. Oprócz tego będą miejsca w zbiorowych namiotach i nieco przestrzeni, gdzie uczestnicy mogą rozbić swoje własne namioty.

 

 • łóżko w 3 osobowej sypialni: 10€ dziennie
 • dormitorium: 8€ dziennie
 • namiot: 3€ dziennie

Buddyjskie Centrum Pema Yang Dzong znajduje się poniżej wioski Blye (39130) w Jurze Francuskiej, około 20 km od Lons-le-Saunier.

Najbliższe lotnisko: Lyon-Saint Exupéry (serwis autobusowy do stacji kolejowej « Gare de la Part-Dieu », gdzie możecie wsiąść w pociąg do Lons-le-Saunier).

Następna stacja « Gare SNCF «: Lons-le-Saunier (rozkład: www.voyages-sncf.com).

 

Yeshe Khorlo

W pobliżu:

 • Kempingi: w odległości 2-5 km od naszego ośrodka są 2 kempingi. Można rozbić namiot lub wynająć bungalow czy „przenośny domek” pod hasłem: „Camping de Mesnois”; to 5 km od ośrodka, miejsce jest bardzo wygodne, www.juracampingbeauregard.com. Inny kemping znajduje się w Blye, w odległości 1,5 km, można dojść pieszo. Informacje pod numerem: 0033-(0)3-84 48 30 55.
 • Apartamenty/schroniska: w odległości 1,5 – 6 km od ośrodka znajduje się wiele takich miejsc – schronisk. Upewnijcie się, że macie rezerwację; sierpień to sezon wakacyjny! Więcej informacji na: www.juralacs.com lub w biurze turystycznym „Office du Tourisme” w Clairvaux: 0033(0)3- 84 25 27 47.
 • Pokoje gościnne: inne wygodne i miłe miejsca wraz z wyżywieniem znajdują się w Charézier (www.jura-séjour.com) i w Doucier (www.hebergement-labelleverte.com)
 • Hotele: w Pont de Poitte, Doucier, Clairvaux-les-Lacs.

REJESTRACJA

Rejestracji można dokonać korzystając z formularza (kliknij aby pobrać). Wypełniony formularz można przesłać po wydrukowaniu tradycyjną pocztą (adres znajdziecie w formularzu) lub w formie elektronicznej na adres e-mail: nkoralnik@wanadoo.fr


Yeshe Khorlo we Francji