Drubczen 2013 we Francji

Witajcie,

poniżej znajdziecie polskie tłumaczenie e-maili, które dostaliśmy od Yeshe Khorlo we Francji dotyczących praktyki Drubczen Wadżrakilaji jaka odbędzie się w przyszłym, 2013 roku, we Francji.
Proszę zapoznajcie się z poniższymi listami – kolejne informacje, jakie otrzymamy z Francji, będziemy umieszczali na bieżąco również w tym folderze: „Drubczen 2013 we Francji”.
Istotne jest to, żeby wesprzeć francuską sanghę, na ile to będzie możliwe, w przygotowaniach i przeprowadzeniu tej praktyki. Francuzi bardzo prosili całą europejską sanghę Yeshe Khorlo o pomoc, gdyż bez niej, jak mówią, nie udźwigną organizacji tej praktyki, o której przeprowadzenie prosił nasz Nauczyciel Gangteng Tulku Rinpocze w trakcie Jego wizyty w Zieleńcu. Będzie potrzebna pomoc w formie darowizn jak i w formie wolontariatu, zarówno przed jak i w trakcie kursu. Dalsze szczegóły będziemy otrzymywać w kolejnych listach z Francji. W Polsce planowana jest również praktyka Drubczen na rok 2014.

Yeshe Khorlo w Polsce będzie starać się o koordynację naszych przedsięwzięć w tym zakresie. Julita Grodek podjęła się tłumaczenia angielskojęzycznych e-maili na język polski, jak i zadeklarowała pomoc w koordynacji.

Darowizny na organizację Drubczen 2013 we Francji przesyłajcie proszę na nasze konto Yeshe Khorlo – dokonamy wspólnego przelewu Waszych darowizn na konto w Yeshe Khorlo we Francji.

Ośrodek Misyjny Yeshe Khorlo
Nr rachunku: 92 1020 5112 0000 7702 0077 5031
Wpłaty z dopiskiem: „Darowizna na Drubczen 2013”.

Dzięki za Waszą pomoc i zrozumienie.

Yeshe Khorlo w Polsce
Team koordynacyjny