Inicjacje J.E Gangtega Tulku Rinpocze w Ljublanie

J.E. Gangteng Rinpocze udzieli inicjacji [łang], przekazu [lung] oraz udzieli nauk [tri] do krótkiej sadhany Munsel Dronme

w czwartek, 9 grudnia 2010 o godz.16 w Holu Multimedialnym [Multimedia Hall] Muzeum Narodowego Słowenii [National Museum of Slovenia] w Ljublanie.

Ta inicjacja lub inaczej przekaz mocy jest jednocześnie pozwoleniem na praktykę „Pochodni rozjaśniającej ciemności” i daje dostęp do wszystkich korzyści z niej płynących. „Pochodnia rozjaśniająca ciemności” to praktyka Wielkiego Współczującego – Czerwonego Czenrezika Munsel Dronme, zawarta w trzecim cyklu skarbów (term) odkrytych przez buddyjskiego świętego i króla tertonów Pema Lingpę, którego emanacją jest J.E Gangteng Tulku Rinpocze.

Sugerowana opłata za naukę i inicjację: 30 €

Z tybetańskiego na angielski tłumaczy: Bruno LeGuevel

Tłumaczenie na słoweński: Matjaž Trontelj

Zakwaterowanie:

Hostelworld

Hotelpark

Hostelcelica

W celu dokonania rejestracji prosimy wysłać e-mail do: mateja.marsel@amis.net

*Osoby które chciałyby przyjąć schronienie u J.E. Gangtenga Tulku Rinpoche, proszone są o wcześniejszą informację (na powyższy adres e-mail). Dziękujemy.

*Techniki medytacji i rytuały, które będą nauczane, w żadnym wypadku nie stanowią zamiennika dla psychoterapii. Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu.

*Zapraszamy serdecznie wszystkich początkujących – względnych i absolutnych, jako że każda chwila, absolutna i względna jest od samego początku czysta.